KRSTAJIĆEV TSC NE POSUSTAJE: Partizan ima pratioca u stopu!

09.08.2021

19:33

TSC je zabeležio i četvrti uzastopni trijumf pošto je kao gost pobedio Radnički u Nišu, 2:1 (1:0) i tako se našao na čelu je tabele sa Partizanom sa 12 bodova.

Mlden Krstajić

TSC je poveo u 31. minutu preko napadača Đura Zeca.

Tim iz Bačke Topole je u 63. minutu uspeo da duplira prednost. Tomanović je odlično šutirao, lopta se od stative odbila u mrežu.

Radnički se nije predao, Filip Kasalica je u 72. minutu iskoristio grešku odbrane gostiju da smanji na 1:2.

Kasalica je u još dva navrata imao šanse, najbolju u 86. minutu, a priliku je imao i Ilić kada je pokušao da lobuje golmana TSC-a.

U narednom kolu TSC dočekuje ekipu Radničkog 1923, dok je Radnički gost Čukaričkom.