NEK SE SOČI PRIPAZI: Partizanova FEŠTA u Humskoj, goleada protiv Voždovca!

Autor: Republika

01.08.2021

20:57

Fudbaleri Partizana savladali su Voždovac 4:0 u utakmici 3. kola Linglong Superlige Srbije.

Fudbaleri Partizana

Crno-beli su stigli do maskimalnih devet bodova u dosadašnjem toku prvenstva.

U Humskoj je viđena goleada Partizana protiv gostiju sa obližnjeg Voždovca.

Plenili su Rikardo Gomeš i Filip Holender sa po golom i asistencijom, a Danilo Pantić je upisao prelep pogodak iz slobodnog udarca.

Prvi gol na večerašnjem meču pao je u 15. minutu i delo je Rikarda Gomeša.

Duplirao je u 22. minutu Aleksandar Šćekić glavom, na perfektan centaršut Filipa Holendera.

Tandem Partizanovih stranaca u napadu je doneo treći gol u 53. minutu, Gomeš je povukao po desnoj strani i spojio Holendera za gol-crtom, koji lagano trese mrežu.

Trijumf je krunisao Danilo Pantić hirurši preciznom parabolom iz slobodanjaka u 70. minutu.

Naredni izazov čete Aleksandra Stanojevića je duel sa Sočijem u Rusiji u sklopu kvalifikacija za Ligu konferencija.