POBEDA PRED ŠERIF: Zvezda slavila protiv Spartaka u Subotici

Autor: Republika

31.07.2021

18:54

Crvena zvezda je savladala Spartak u Subotici rezultatom 3:1 u meču 3. kola Linglong Superlige Srbije.

Fudbaleri Crvene zvezde

Ekipa Dejana Stankovića dolazi do nova tri boda u vrlo bitnom momentu, pošto se bliži susret sa šerifom u kvalifikacijama za Ligu šampiona.

Gosti iz Beograda su došli do početnog vođstva golom Mirka Ivanića u 5. minutu. Spartak doalzi do izjednačenja autogolom Radovana Pankova u 26. minutu.

Subotičani su bili u naletu, ali preokret sprečava Ben pogotkom u 41. minutu. Sumnjalo se da je ofsajd u pitaju, međutim VAR je doneo pozitivne vesti po crveno-bele.

Drugo poluvreme je mahom bilo mirno do samog finiša kada je Zvezda dokračila Spartak.

Aleksandar Katai je u sudijskoj nadoknadi jurišao ka golu, povukao za sobom golmana i jednog defazivca, zatim majstorski proigaro NIkolu Krstovića petom, a mladi napadač tese mrežu.

Zvezdu čeka prvi meč sa Šerifom u utorak na stadionu "Rajko Mitić" od 21h.