RONALDINJO:Posle oproštaja od karijere, muzika ili škole fudbala!

Republika.rs

Autor:

Sport

06.12.2017

12:17

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

Android aplikacija ios aplikacija huawei aplikacija

Nekada najbolji fudbaler sveta Brazilac Ronaldinjo Gaučo saopštio je da će u 2018. godini završiti karijeru.

RepublikaFoto: instagram.com/ronaldinho
Ronaldinjo protiv Arsenala

Bivši igrač Barselone i Milana dve godine je bez kluba otkad je napustio Fluminense posle samo tri meseca, ali namerava da potpiše za još jedan klub pre nego što zvanično okači kopačke o klin.

 

Dia 08/12 tem o lançamento do clipe #Corazon com meu parceiro @maluma ! Foi muito bacana participar do teu clipe irmão! #Sucesso #TMJ

A post shared by Ronaldo de Assis Moreira (@ronaldinho) on Dec 5, 2017 at 6:00pm PST

- Postoji velika šansa da završim karijeru sledeće godine. Mogao bih da priredim oproštaj od karijere u nekim od klubova gde sam igrao, moraću o tome da razmislim. Kada se povučem iz fudbala posvetiću se muzičkim projektima ili fudbalskim školama. To je nešto novo za mene, moraću da se prilagodim - rekao je Ronaldinjo. 

Ronaldinjo već dve godine igra egzibicione utakmice širom sveta, a obavlja i ulogu ambasadora Barselone. 

Sada već 37-godišnji Ronaldinjo karijeru je počeo u Gremiju, potom je igrao u Pari Sen Žermenu, pa Barseloni gde je stekao slavu i zenit, a onda nastupao za Milan, Flamengo, Atletiko Mineiro, meksički Keretaro i Fluminense. 

Za najboljeg igrača sveta proglašen je 2004. i 2005. godine.

 

#WorldCupDraw ⚽ ? @setoo9 @carles5puyol

A post shared by Ronaldo de Assis Moreira (@ronaldinho) on Dec 1, 2017 at 7:30am PST

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, YouTube, TikTok, Telegram, Vajber. Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa Google Play i Apple AppStore.

Komentari (0)

Loading