Goleada na meču Borca i Napretka

04.12.2017

16:31

Fudbaleri Borca i Napretka remizirali su u utakmici 20. kola Superlige, prvoj od tri odložene za ponedeljak - 3:3

RepublikaFoto: boracfk.com
Stadion Borca

Borac je uspeo da se od 0:2 na poluvremenu vrati u igru i da osvoji bod i to sa dva gola u poslednjih 10 minuta utakmice.

Napredak je vodio golovima Đerića u 4. i Vukanovića u 23. minutu. Na 2:1 je smanjio Delić u 57. minutu, ali su Kruševljani povisili na 3:1 preko Ivanovića već u sledećem napadu!

I kada se činilo da će "čarapani" spakovati tri boda za Kruševac, Amer Dupovac je pogocima u 81. i 86. minutu doneo remi Čačanima.