PROLETER ZAKUCAN ZA DNO: Prvi trijumf Voždovca u novoj sezoni

23.07.2021

20:01

Novosađani poraženi na "Krovu".

"Zmajevi" slave gol

Fudbaleri Voždovca savladali su Proleter rezultatom 2:1 u utakmici drugog kola Superlige Srbije.

Pobedu "zmajevima" doneo je Ivan Milosavljević koji je postigao dva pogotka, dok je jedini strelac za goste bio legendarni golgeter Andrija Kaluđerović.

Milosavljević je prvi gol na meču postigao u 23. minutu i to je bio rezultat kojim se otišlo na odmor. Preostala dva gola su pala odmah na startu drugog poluvremena.

Kaluđerović je u 49. minutu doneo izjednačenje gostima, ali je samo minut kasnije Milosavljević još jednom zatresao mrežu i tada, ispostavilo se, postavio konačan rezultat.