NESLAVAN DEBI MILOJEVIĆA: Debakl protiv jugoslovenskog velikana, u Grčkoj ga čeka DRVLJE I KAMENJE!

22.07.2021

20:50 >> 20:49

Miljenik Crvene zvezde moraće da se pomuči oko sticanja poverenja kod navijača AEK-a.

Vladan Milojević

Vladan Milojević je sa AEK-om doživeo težan poraz u kvalifikacijama za LIgu konferencija od mostarskog Veleža 2:1.

Nekada velikan jugoslovenske lige je posle preokreta pobedio sedam puta skuplje goste na sarajevskoj "Grbavici" u drugom kolu kvalifikacija za Ligu konferencija.

AEK je poveo golom Karima Ansarifarda u 12. minutu. Već dva minuta kasnije stiže izjednačenje preko Omara Pršeša i nada za senzacionalan trijumf.

Potpunu raspodiju na "Grbavici" uneo je Dženan Zajmović pogotkom u 53. minutu.

AEK ima mesta za ispravu u revanšu za sedam dana. Ono što nije uteško jeste da više ne važi pravilo gola u gostima.