PULETIĆ "BRILJIRAO" NA GOLU: Kardinalni kiksevi pogurali Napredak do pobede

19.07.2021

21:01

Kruševljani su ostvarili ubedljiv trijumf na startu Superlige.

Dušan Puletić

Prvo kolo Superlige Srbije kompletirano je utakmicom u Kruševcu između Napretka i Kolubare.

Domaći tim je slavio sa 3:0, a meč je obeležio golman gostiju Dušan Puletić koji je svojim kiksevima pogurao "čarapane" do tri boda.

U prvom poluvremenu je Đorđe Jovanović dva puta zatresao mrežu Kolubare, u 24. i 42. minutu, a oba puta je lopta prošla kroz ruke dekoncentrisanom Puletiću.

Konačan rezultat je postavio Srđan Kočić već u drugom minutu drugog poluvremena, a taj gol jedini ne ide na dušu čuvaru mreže ekipi iz Lazarevca.