ODUŠEVIO PSŽ: Dokazao se u Superligi Srbije, a sada je UDARNA vest u Francuskoj!

18.07.2021

18:33

Sveci neočekivani remizirali sa niželigašem, a momak koji je nastupao u prvenstvu Srbije izbio u prvi plan.

Detalj sa meča Partizan-Javor

Fudbaleri PSŽ-a remizirali su u prijateljskom meču sa Šamblijem rezultatom 2:2, a pogodak Parižanima dao je i bivši igrač Javora Babakari Dukure.

On je u igru ušao u 65. minutu, da bi u 89. matirao Serhija Rika koji je zamenio Kejlora Navasa na poluvremenu.

Još jedan bivši igrač Javora Nikola Petković bio je kapiten Šamblija na ovom meču, ali nije uspeo da se upiše u strelce.

Poveli su Parižani golom Ikardija iz penala, ali je Enri izjednačio u 57. minutu. Do novog vođstva stigli su preko Ćavija Simonsa, ali se Dukure pobrinuo da "svetci" ne ostvare trijumf.

Podsetimo, Dukure se u Ivanjici "kalio" u drugom delu prošle sezone.