PUCAJU PO SVIM ŠAVOVIMA: Žestoka SVAĐA u reprezentaciji Hrvatske, sve je krenulo od Modrića!

29.06.2021

09:46

Fudbaleri Hrvatske eliminisani su sa Evrospkog prvenstva u osmini finala.

Luka Modrić

Hrvati su u ludom meču posle produžetaka izgubili od Španije sa 5:3 i tako završili učešće na EURU.

Tamošnji mediji da je tokom meča sa Špancima došlo doozbiljne svađe između kapitena Luke Modrića i asa Milana Ante Rebića.

Modrić i Rebić su se zakačili nakon drugog gola Španije u 57. minutu utakmice. Modrić je pobesneo jer je Rebić pre pogotka Furije izašao sa terena da promeni kopačke, pa su Vatreni ostali sa desetoricom.

Zanimljivo, Hrvati su i treći gol primili zbog amaterskog ponašanja na terenu.

Naime, mladi defanzivac Dinama Joško Gvardiol je prilikom prekida u 77. minutu došao do sredine terena kako bi uzeo flašicu sa vodom i osvežio se. Ostavio je rupu na desnoj strani. Tores je to primetio i brzo iz slobodnjaka poslao dijagonalu. Mladi fudbaler je pokušao da spreči katastrofu, ali bezuspešno.