KATAI OSTAO BEZ TRENERA: Alaves otpustio De Bjazija
Fudbalski klub Alaves saopštio je da je otpustio trenera Đanija De Bjazija zbog loših rezultata u nacionalnom prvenstvu.
Foto: Tanjug/APDe Bjazi je dobio otkaz posle poraza Alavesa od Eibara sa 2:1 u 13. kolu španskog prvenstva.
De Bjazi, koji je bivši selektor Albanije, na klupu Alavesa došao je umesto Luisa Zubelide koji je otpušten u septembru.
Na osam utakmica sa Alavesom ostvario je tri pobede i pet poraza u svim takmičenjima. Alaves se nalazi na poslednjem 20. mestu Primere sa šest bodova.
On je u junu napustio selektorsko mesto reprezentacije Albanije, a prethodne godine vodio je ekipu na Evropskom prvenstvu Francuskoj.
De Bjazijev dosadašnji pomoćnik Havijer Kabeljo predvodiće ekipu u narednom periodu. Za Alaves igra povremeni srpski reprezentativac Aleksandar Katai.
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama:
Facebook,
Instagram,
YouTube,
TikTok,
Telegram,
Vajber.
Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa
Google Play i
Apple AppStore.

Komentari (0)