CRNO-BELI NA NOGAMA: Partizan BLIZU OGROMNIH para!

24.05.2021

20:57

Fudbaleri Almerije savladali su Logronjes sa 2:1 u okviru 41. kola španske Segunde.

Stadion Partizana

Almerija je ovim trijumfom obezbedila mesto u plej-ofu za plasman u Primeru, a ponovo je među strelcima bio bivši napadač Partizana Umar Sadik.

Sjajni Nigerijac je već u 2. minutu doneo prednost domaćinu i tako stigao do 20. gola u Segundi, a ukupno 22. u sezoni. Sadiku je sad ostalo da postigne još samo tri gola, kako bi njegovom bivšem klubu doneo 500.000 evra.

Čumi je u 27. minutu povisio na 2:0, a Sadik je u 45. minutu propustio ogromnu šansu da postigne i drugi gol. On je promašio jedanaesterac.

Logronjes je u nastavku uspeo samo da ublaži poraz golom Ruiza u 68. minutu.

Podsetimo, ukoliko Almerija izbori plasman u Primeru, Partizanu će na ime bonusa stići 3.000.000 evra.