(VIDEO) CRVENA ZVEZDA TRLJA RUKE: Prijović TORPEDOM prekinuo golgetersku sušu!

Autor: Republika

20.05.2021

18:55

Srpski napadač Aleksandar Prijović bio je strelac za Al-Itihad u pobedi 2:1 nad Abhom.

Aleksandar Prijović

Prijović je prošao put od sigurnog odlaska iz kluba, zbog dugovanja, tužbe Al-Itihada, treniranja sa srpskim klubovima do pogotka za TV špice.

Projektil doskorašnjeg srpskog reprezentativca viđen je u sedmom minutu, pošto je na 25 metara od gola primio loptu na grudi i onda opalio u neodbranjiv deo mreže. Golman je samo ispratio pogledom.

Prijović je tako prekinuo sušu od tri meseca bez gola. U 72. minutu je zaradio žuti karton pa ga je trener ubrzo zamenio.

Al-Itihad je sa ova tri boda na trećoj poziciji sa pet bodova manje od lidera Al- Hilala i bodom manje od drugoplasiranog Al-Šababa.

Da podestimo, Prijović uskoro završava angažman u Al-Itihadu i tokom leta traži novi klub. Crvena zvezda se zainteresovala za njega.