16.05.2021

20:11

Borusija u Ligi šampiona, Ajntraht opet ostao bez elite.

Fudbaleri Ajntrahta Filip Kostić i Luka Jović

Fudbaleri Ajntrahta iz Frankfurta, reprezentativaca Srbije Filipa Kostića i Luke Jovića, i definitivno su ostali bez plasmana u Ligu šampiona, pošto je Borusija iz Dortmunda u 33. kolu Bundeslige uspela da savlada Majnc kao gost sa 3:1.

Ekipa iz Dortmunda povela je u 23. minutu golom Rafaela Gerera, a prednost je udvostručio Marko Rojs u 42. minutu.

Treći gol za Borusiju postigao je Julijan Brant u 80. minutu, a konačan rezultat postavio je Robin Kvajsen pogotkom u prvom minutu nadoknade vremena.

Miloneri su sada 3. na tabeli sa 61 bodom, Volfzburg ima 60, a Ajntraht je petoplasiran sa 57.