(VIDEO) ŠAMPIONSKI PLES NA SENT DŽEJMS PARKU: Goleada Sitija i Njukasla pripala "građanima", Tores kandidat za "Puškaša"!

14.05.2021

21:09

Fudbaleri Mančester sitija su savladali Njukasl u goleadi na "Sent Džejms parku" sa 3:4, u okviru 36. kola Premijer Lige.

Feran Tores

Heroj Sitija je bio Feran Tores sa tri postignuta pogotka, a jedan od njih je bio maestralan.

Španac je u stilu Zlatana Ibrahimovića, petom, sa desetak metara uputio udarac koji slovački golman nije mogao da brani.

Mnogi su mišljenja da se time Tores kandidovao za "Puškašovu nagradu" za najlepši gol u sezoni.

Kraft je otvorio goleadu, potom je Žoao Kanselo u 39. minutu pogodio za izjednačenje, a samo dva minuta kasnije bilo je 2:1 za Siti nakon spektakularnog pogotka Toresa.

Potom je precizan bio Žoelinton sa bele tačke, dok je Vilok promašio svoj udarac sa bele tačke, ali je natrčao na odbitak i tada postavio 3:2. Potom je Feran Tores sa još dva gola doneo trijumf Sitiju.