(VIDEO) CRVENI ĐAVOLI SE PROVUKLI: Junajted autogolom do pobede

25.11.2017

17:21

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su na svom terenu Brajton 1:0 u meču 13. kola Premijer lige.

Detalj sa utakmice u Mančesteru

Junajted je do pobede stigao autogolom Danka u 66. minutu. Srpski reprezentativac Nemanja Matić odigrao je ceo meč za klub sa Old traforda.

Mančester junajted je drugi na tabeli Premijer lige sa 29 bodova, pet manje od Sitija koji u nedelju gostuje Hadersfildu.

Kristal Palas je pobedio Stouk 2:1. Gosti su poveli golom Šaćirija u 53. minutu. Izjednačio je Loftus-Čik u 56. minutu, a pobedu Kristal Palasu doneo je Sako u 92. minutu. Luka Milivojević odigrao je ceo meč za domaći tim.

I pored pobede, Kristal Palas ostao je na poslednjem, 20. mestu Premijer lige sa osam bodova, dok je Stouk 15. sa 13.

Votford je u gostima pobedio Njukasl 3:0. Za Njukasl je od 69. minuta igrao Aleksandar Mitrović. Golove u trijumfu postigli su Vil Hjuz u 19, autogol Deandre Jedlin u prvom minutu sudijske nadoknade vremena i Andre Grej u 62.

"Stršljenovi" su osmi sa 21 bodom, dok je Njukasl posle četvrtog uzastopnog poraza 13. sa 14.

Totenhem i Vest Bromvič igrali su 1:1. Gosti su poveli golom Rondona u 4. minutu, a izjednačio je Kejn u 74.

Totenhem je četvrti sa 24 boda, dok je VBA 17. sa 11.