(VIDEO) EPSKI PREOKRET NA MARAKANI: Iz dva u jedan i 7+! Zvezda prespavala prvo poluvreme, pa u drugom UNAKAZILA Zlatibor

09.05.2021

18:39

Crvena zvezda na utakmici sa Zlatiborom prebacila dve "stotke".

Fudbaleri Crvene zvezde

Crvena zvezda je u 36. kolu Superlige Srbije pobedila Zlatibor rezultatom 6:1 (0:1).

Prvo poluvreme je prošlo bez previše uzbuđenja, ali je jedini gol dao Stefan Vukić, napadač Zlatibora.

Međutim, u drugom poluvremenu je viđena rapsodija crveno-belih.

Već na startu drugog dela je Mirko Ivanić sa dva brza gola, u 47. i 50. minutu preokrenuo rezultat.

Veljko Nikolić je pet minuta kasnije promešao odbranu gostiju i preciznim udarcem je povisio na 3:1.

Drugi Zvezdin biser, Željko Gavrić, je u 67. minutu dao četvrti gol za crveno-bele, a Dušan Čubraković je tri minuta kasnije i peti put vadio loptu iz mreže, nakon pogotka Gelora Kange.

Konačan rezultat je u 84. minutu postavio Milan Pavkov.

Ovim trijumfom, ekipa Dejana Stankovića je prebacila dve "stotke". Dva kola pre kraja šampionata, crveno-beli imaju 102 boda, a postigli su 104 gola.