KNEŽEVI NE UMEJU BEZ JOVETIĆA: Četiri crvena, penal, i PREOKRET Liona u Monaku!

02.05.2021

21:23

Fudbaleri Liona savladali su u gostima Monako sa 3:2 u okviru 35. kola francuske Lige 1.

Teško Monaku bez Jovete

Monako je propustio da se trijumfom umeša u borbu za titulu sa Lilom i Pari Sen Žermenom, dok je Lion pobedom prišao večerašnjem rivali i do kraja sezona ova dva tima boriće se za plasman u kvalifikacije za LŠ.

Domaćin je na ovom meču bio oslabljen neigranjem povređenog Stevana Jovetića.

Ipak, i pored toga Monako je na poluvremenu vodio sa 1:0 golom Kevina Folanda. U nastavku smo videli pravu goleadu.

Depaj je u 57. minutu doneo izjednačenje Lionu, a za totalni preokret pogodio je Marselo u 77. minutu. Gost je u 70. minutu ostao sa igračem manje, jer je drugi žuti karton, a potom i crveni dobio Kakere.

Monako je iskoristio brojčanu prednost kad je Ben Jeder u 86. minutu bio precizan sa bele tačke. Međutim, u 89. minutu Čerki donosi velika tri boda Lionu.

U nadoknadi vremena bilo je dosta bure, pa je De Šiljo isključen u Lionu, a Gebels i Pelegri u Monaku.