NIJE MU LAKO: Lalat na KOLENIMA, ponovo mu PARTIZANOVAC došao glave!

25.04.2021

15:00

Fudbaleri Vojvodine posle poraza od Partizana doživeli su još jedan neuspeh, ovog puta u prvenstvu Srbije.

Nenad Lalatović

Vojvodina je u Novom Sadu izgubila sa 2:1 od Metalca, kojeg sa klupe predvodi bivši fudbaler Partizana Žarko Lazetić.

Ovim trijumfom ekipa iz Gornjeg Milanovca je pobegla od opasne zone i ima velike šanse za opstanak u ligi, sa druge strane Vojvodina ostaje na trećoj poziciji.

Posle prvih 45 minuta golova nije bilo, a onda je usledila goleada u drugom poluvremenu. Cvetković je u 64. minutu doneo prednost Metalcu.

Sjajni Čović u 89. minutu donosi izjednačenje Vojvodini i činilo se da će timovi podeliti bodove. Ipak, duboko u nadoknadi vremena Mbongu postiže gol i Metalac stiže do velike pobede.

Nenad Lalatović je tako posle poraza od Aleksandra Stanojević doživeo neuspeh od još jednog partizanovca, Žarka Lazetića.