(VIDEO) SENZACIJA NA ENFILDU: Hladan tuš za Liverpul u 95. minutu!

24.04.2021

13:34

Još uvek aktuelni prvak Engleske sve dalje od plasmana u elitu.

Salah na meču Liverpul-Njukasl

Fudbaleri Njukasla šokirali su Liverpul na Enfildu osvojivši bod golom rezerviste Džozefa Viloka u petom minutu sudijske nadoknade.

Meč je završen rezultatom 1:1 (1:0), a vodeći gol za "crvene" delo je Salaha u 3. minutu utakmice.

Dugo je četa menadžera Jirgena Klopa imala minimalno vođstvo, sve do burne nadoknade. Najpre je Kalumu Vilsonu u 92. minutu poništen gol zbog igranja rukom, nakon pregledavanja Var tehnologije, a usledio je već opisani pogodak heroja crno-belih Viloka.

Liverpul je napravio krupan korak unazad u borbi za plasman u Ligu šampiona, dok je Njukasl otišao još dalje od Fulama koji se nalazi u zoni ispadanja.