INTER SE SPASAO: Nero-azuri izbegli poraz, Mihajlovićeva Bolonja nije opravdala ulogu favorita

Autor: Republika

21.04.2021

20:54

Lider Serije A Inter je remizirao sa Specijom 1:1 u utakmici 30. kola.

Igrači Intera

Dijego Faras je doveo domaćine u vođstvo u 12. minutu.

Ivan Perišić je izjednačio rezultat u 39. minutu, osiguravši da do poraza sigurno neće doći. Do kraja susreta nije viđen nijedan pogodak, tako da je Inter morao da se zadovolji remijem.

Juventus je sa 3:1 bio siguran protiv Parme.

Prvi gol je dao igrač Parme Gaston Brugman u 25. minutu. Usledio je preokret "stare dame" sa minijaturom Aleksa Sandra u prvom planu, postigavši dva dola od 43. do 47. minuta. Štoper Matejs de Liht je asistirao Sandru tokom prvog gola, da bi zatim sebe počastio pogotkom u 68. minutu.

Bolonja Siniše Mihajlovića je remizirala sa Torinom 1:1. Strelac za Bolonju bio je Musa Barou u 25. minutu, izjednačujući gol je delo Rolanda Mandragora u 58. minutu.

Ostali rezultati: Đenova-Benevento 2:2, Udineze-Kaljari 0:1, Krotone-Sampdorija 0:1.