SEVILJA RAZDVOJILA REAL I BARSU: Bilbao jalov sa igarčem više, Osasuna lako protiv Valensije

21.04.2021

19:59

Odigrane su prve tri utakmice 32. kola Primere.

Fudbaleri Sevilje

Sevilja je golom En Nesirija u 53. minutu došla do trijumfa nad Levanteom i tako se popela bar privremeno na deobu drugog mesta sa Real Madridom. Do duše, "kraljevski klub" tek čeka večeras meč sa Kadizom. Ispod je Barselona sa dva boda i dve utakmice manje.

Osasuna je bila bolja od Valensije 3:1. Treći trijumf u nizu sa ekipu Osasune stigao je posle vrlo dinamičnog prvog poluvremena. Havi Martinez je doneo vođstvo Osasuni u 13. minutu, da bi u 31. minutu igre rezultat bio izjednačen zahvaljujući Kevinu Gameiru.

Samo minut kasnije, Osasuna ponovo vodi, a strelac je Džonatan Kaljeri.

Konačnih 3:1 postavio je Roberto Tores iz penala u 67. minutu.  Darko Brašanac je u pobedničkoj ekipi ušao u igru sa klupe 15 minuta pre kraja, dok je Uroš Račić odigrao 52 minuta za goste.

Atletik Bilbao nije iskoristio igrača više protiv Real Betisa, nije bilo golova na stadionu "David Medie Himenez".