DRAMA DO POSLEDNJEG SEKUNDA: Mbape dao DVA GOLA, ali nije bio heroj utakmice!

Autor: Tanjug, Republika

18.04.2021

13:13

Fudbaleri Pari sen Žermena savladali su 3:2 ekipu Sent Etjena u 33. kolu Lige 1.

Kilijan Mbape

Prvo poluvreme je prošlo bez golova, dok je u drugom bilo potpuno drugačije. Golovi na sve strane.

Denis Buanga je u 77. minutu doveo Sent Etjen u vođstvo, da bi sledila minijatura Kilijana Mbapea sa dva pogotka u 79. i 87. minutu i prekoret.

Ni tu drami nije došao kraj, jer je Romain Hamuma izjednačio u drugom minutu nadoknade.

Junak trijumfa PSŽ-a bio je Mauro Ikardi koji je u zatresao mrežu poslednjem minutu i doneo slavlje ekipi sa "Parka prinčeva".

PSŽ je iskoristio remi Lila, tako da se pobedom približio na samo jedan bod do prvog mesta. Borba za titulu u Francuskoj odavno nije bila zanimljivija.