(VIDEO) SRBI ZATAJILI: Vlahović bez municije, Milenković nije zaključao rivala! Meč sa DVA PENALA rešio čovek koji je zamenio Đuričića

17.04.2021

18:01

Fudbaleri Sasuola savladali su Fiorentinu rezultatom 3:1 u utamici 31. kola Serije A.

Dušan Vlahović protiv Sasuola

Za "violu" su ceo meč odigrali Dušan Vlahović i Nikola Milenković, dok je u domaćem sastavu Filip Đuričić igru napustio na poluvremenu.

Đakomo Bonaventura je u 31. minutu doneo prednost gostima iz Firence.

Preokret Sasuolu je doneo Domeniko Berardi, koji je zamenio Đuričića, sa dva pogođena penala, u 59. i 62. minutu.

Konačan rezultat je postavio Maksim Lopez 15 minuta pre kraja.

Posle ove utakmice, Sasuolo se nalazi na osmoj poziciju u Kalču, dok je Fiorentina 16.