MIHA ĆE BITI LJUT: Bolonja se ISPROMAŠIVALA, Roma pobedila!

nedelja, 11. 4. 2021.| 20:15

0

Fudbaleri Rome savladali su Bolonju na svom terenu sa 1:0 u okviru 30. kola Serije A.

Tanjug/AP
Siniša Mihajlović

Roma je ovim trijumfom ostala u trci za plasman u Ligu šampiona, dok je ekipa Siniše Mihajlovića sigurno ušuškana na sredini tabele.

Srpski stručnjak biće ljut na svoje fudbalere koji su propustili veliki broj šansi. To se naročito odnosi na prvo poluvreme, tačnije na prvih 20 minuta kada su gosti stvorili četiri povoljne prilike, ali ih nisu iskoristili.

Kao po pravilu, za to su i kažnjeni i to minut pre odlaska na odmor. Borha Majoral je iskoristio grešku odbrane gostujuće ekipe na sredini terena i zatresao mrežu.

U nastavku, vredi istaći samo šut Bruna Pereza u 74. minutu kada je golman Bolonje Lukaš Skorupski odbranio, tako da je ostalo 1:0.

U narednom kolu 18 aprila Bolonja dočekuje Speciju, dok je Roma istog dana gost ekipi Torina.

NIJE DOBRO: Loše vesti za Srbina
0
DETALJ KOJI JE PROMENIO SVE: Đoković otkrio koji PSIHOLOŠKI MOMENAT mu je odredio karijeru!