MILIVOJEVIĆ DOŽIVEO DEBAKL: Čelsi rasturio Kristal Palas, ostaje u trci za Ligu šampiona

Ekipa Čelsija je sa 4:1 savladala Kristal Palas u meču 31. kola Premijer lige.

RepublikaFoto: Mike Hewitt/Pool via AP
Reakcija Luke Milivojevića posle meča sa Čelsijem

"Plavci" ne prepuštaju Liverpulu mesto koje vodi u Ligu šampiona.

Izabranici Tomasa Tuhela su lako zašli na kraj sa timom Luke Milivojevića i na taj način iskoristili poraz trećeplasiranog Lestera, približivši se na samo dva boda zaostatka.

Dva brza gola u prvih 10 minuta postavili su nedostižnu granicu za Kristal Palas. Hadson Odoi u 8. i Kristijan Pulišić dva minusta kasnije su zatresli mrežu Visentea Guaite. Kristijan Zuma je u 30. minutu povećao na 3:0.

Kristijan Benteke je smanjio u 63. minutu, a Pulišić je drugom pogotkom na meču krunisao nadmoćnu partiju gostiju.

Londonski klub čekaju dve zahtevne utakmice, revanš na domaćem terenu protiv Porta (0:2 u prvom susretu) i duel sa Mančester Sitijem u FA Kupu.