POSLE SJAJNIH ODBRANA U AZERBEJDŽANU: Veliki ŠOK za Predraga Rajkovića!

04.04.2021

15:00

Velika drama u Francuskoj, Rajkovićev Rems ostao bez tri boda.

Golman reprezentacije Srbije Predrag Rajković

Fudbaleri Remsa remizirali su sa Renom u 31. kolu francuske Lige 1 rezultatom 2:2 (0:0).

Za domaćina je svih 90 minuta branio golman reprezentacije Srbije Predrag Rajković, a može se slobodno reći da je njegovoj ekipi izmakla pobeda.

Naime, Rems je u dva navrata vodio, a junak gostujućeg sastava bio je dvostruki strelac Žires koji je u 83. minutu i postavio konačnih 2:2. Golove za Rems dali su Dija u 60. odnosno Konan u 81. minutu utakmice.

Rems je ostao u sredini tabele francuskog prvenstva sa 39 bodova, dok je Ren šesti.