MADRIĐANI LAGANO SRUŠILI EIBAR: Real dao PET golova Dmitroviću, ali su samo dva priznata!

subota, 3. 4. 2021.| 18:38

0

Fudbaleri Reala savladali su Eibar u Madridu sa 2:0 u okviru 29. kola Primere.

Tanjug/AP
Fudbaleri Reala

Real je tako prišao na tri boda prvoplasiranom Atletikom i preskočio Barselonu na poziciji broj dva.

Ovaj susret obeležili su poništeni golovi Reala, a bilo ih je čak tri, uz dva priznata pogotka u mrežu srpskog reprezentativca Marka Dmitrovića. Prvi je poništen u petom minutu kada je Karim Benzema bio u ofsajdu, a drugi u 37. kada je Marko Asensio petom provukao loptu kroz noge Dmitroviću. Ali, bio je za malo u nedozvoljenoj poziciji što je VAR i pokazao.

U 41. minutu, ipak, nema spasa za srpskog golmana. Asensio je dobio loptu između potpuno razređene odbrane Eibara i lako je doveo Real u vođstvo.

Nastavio je Real i u nastavku da kontroliše dešavanja na stadionu "Alfredo di Stefano", a Eibar se nije mnogo pitao.

U 71. minutu je Kazemiro postigao gol, ali je prethodno Isko bio u ofsajdu, dosta ranije tokom te akcije. Ipak, neizvesnost u finišu otklonio je Benzema golom u 73. minutu posle veoma lepog prodora i asistencije Vinisijusa.

PLATA MILION DOLARA: Lalatović potpisuje UGOVOR ŽIVOTA!