HLADAN TUŠ ZA ČELSI: Banetov VBA "spakovao" pet komada na "Stamford Bridžu"!

03.04.2021

13:30

Fudbaleri Vest Bromvič Albiona su savladali Čelsi na "Stamford Bridžu" rezultatom 2:5 u okviru 30. kola Premijer lige.

Fudbaleri VBA

Čelsi je u 27. minutu preko Kristijana Pulišića došao do vođstva od 1:0 i sve je išlo po planu, bar do 29. minuta, kada je sve krenulo nizbrdo.

Zbog neopreznog starta Tijago Silva zaradio drugi žuti karton i Čelsi od tog momenta ostaje sa desetoricom na terenu.

U sudijskoj nadoknadi je Pereira postigao dva pogotka i VBA neočekivano dolazi do velikog preokreta i prednosti od 2:1 na poluvremenu.

Ni u nastavku nije bilo bolje po Čelsi. Prvo ih je iznenadio Robinson u 63. minutu, a samo pet minuta kasnije je stigla nova kazna, kada je Dijanj pogodio mrežu za ubedljivih 4:1.

Mejson Maunt je u 71. minutu smanjio na 2:4. Do kraja susreta VBA je samo potvrdio svoju pobedu, pošto je svoj drugi gol postigao Kalum Robinson u 91. minutu.

Srpski fudbaler Branislav Ivanović je proveo na terenu samo 12 minuta jer je zbog povrede morao da napusti teren, o čemu više možete pročitati OVDE.