PAUNOVIĆ GLEDA I NE VERUJE: Tragedija Redinga protiv Barnslija!

02.04.2021

19:06

Fudbaleri Redinga ni četvrti meč u nizu nisu stigli do pobede, ovog puta su odigrali nerešeno sa Barnslijem 1:1.

Veljko Paunović

Tim Veljka Paunovića je poveo u 34. minutu tako što je Ovijemunu Edžarija pobegao odbrani domaćina, ali to nije bilo dovoljno za trijumf.

Izjednačio je u drugom poluvremenu Aleks Movat posle velike greške i "smešno" napravljenog penala, u rvačkom stilu.

Tragičan finiš Redinga upotpunio je Žoao Lukas velikim promašajem. Imao je prazan gol, ali se obrukao u 77. minutu.

Reding je i dalje u zoni za plej-of za ulazak u Premijer ligu, ali ima meč više i samo bod više od sedmoplasiranog Bornmuta.