SVAKI SRBIN ĆE BITI PONOSAN: Neverovatna izjava Piksija posle remija sa Portugalom!

subota, 27. 3. 2021.| 23:20

0

Selektor Srbije Dragan Stojković Piksi nije bio prezadovoljan posle remija sa Portugalom 2:2 u drugom kolu kvalifikacija za Svetsko prvenstvo u Kataru.

Starsport
Dragan Stojković Piksi sa svojim pomoćnicima

- Veoma zanimljiva, takmičarska utakmica. Prvo poluvreme je pripalo Portugalu, drugo nama. Momci su pokazali hrabru igru. Reč predaja ne postoji u našem rečniku. Rezultat je po meni realan i hrabri nas da smo na dobrom putu. Nemojte zaboraviti da je ovo jedna od najboljih ekipa u Evropi, šampion Evrope - rekao je Stojković posle utakmice.

Srpski tim je nadoknadio dva gola zaostatka u drugih 45 minuta. Stojković je naveo da je bio "hladan kao špricer" na poluvremenu i da je verovao u izjednačenje, čak i u pobedu.

- Jesam zadovoljan, ali ne i prezadovoljan jer sam zaista očekivao pobedu, bez da potcenjujem nekoga - naveo je Stojković.

Sjajna izjava srpskog selektora koja pokazuje da je on pravi čovek za klupu naše reprezentacije.

Starsport

Reprezentacija Srbije će sledeću utakmicu igrati u utorak protiv Azerbejdžana u Bakuu.

TROGODIŠNJI UGOVOR: Oduševio je u Evroligi, a sada je POTPISAO za Partizan!