STANOJEVIĆ MU SA RAZLOGOM NE VERUJE: Banjak TRAGIČAR Kameruna, komičan autogol fudbalera Partizana!

26.03.2021

18:25

Fudbaleri Kameruna poraženi su od Zelenortskih ostrva sa 3:1 u 5. kolu kvalifikacija za Afrički kup nacija, a tragičar je bio igrač Partizana Maki Banjak.

Maki Banjak

Banjak, koji u poslednje vreme nema poverenje trenera Stanojevića, našao se u startnoj postavi svog nacionalnog tima.

Ipak, nije se proslavio pošto je početkom drugog poluvremena postigao autogol posle kojeg su Zelenortska ostrva povela sa 2:1. Štoper Partizana je nehotice poslao loptu u svoju mrežu za veliko slavlje domaćih fudbalera.

Kasnije trijumf domaćina potvrdio je Mendeš. Jedini gol za Kamerun, i to vodeći, postigao je Kunde Malong u prvom poluvremenu.

Sreća za Banjaka i Kamerun je to što su oni već odavno obezbedili plasman na završni turnir, pa im ovaj poraz neće toliko teško pasti.