FULAM SE UDALJIO OD OPSTANKA: Mitrović nastavio golgeterski post, Lids OSVOJIO London!

19.03.2021

22:03

Fudbaleri Fulama poraženi su u Londonu od Lidsa sa 2:1 u okviru 29. kola Premijer lige.

Aleksandar Mitrović... Nije mogao da spreči poraz Fulama

Fulam je posle ovog neuspeha napravio korak unazad u borbi za opstanak u društvu najboljih, dok je Lids ušuškan na sredini tabele.

Bamford je u 29. minutu doneo prednost ekipi Marsela Bjelse, a na samom početku meča VAR je poništio pogodak Ejlinga. Ipak, Kotidžersi do kraja poluvremena stižu do izjednačenja, a gol je postigao Andrerson na asistenciju Ademole Lukmana.

Aleksandar Mitrović je na startu drugog poluvremena zamesio Džoša Maju. U 58. minutu Rafinja koristi asistenciju Bamforda da donese novu prednost Lidsu od 2:1.

Fulam nije mogao da još jednom stigne do izjednačenja, pa sva tri boda idu na Eland Roud.

Mitrović je na taj način odigrao još jedan meč u nizu na kojem nije postigao gol... Nadamo se da će kriza uskoro doći svome kraju.