KRISTIJANO JE VELIKI MAJSTOR: Perfektni het-trik Ronalda za 22 minuta i ubedljiva pobeda Juventusa!

14.03.2021

18:55

Fudbaleri Juventusa savladali su Kaljari u gostima sa 3:1 u okviru 27. kola Serije A, a dominirao je Kristijano Ronaldo.

Majstor... Kristijano Ronaldo

Ronaldo je postigao perfektni het-trik i to u razmaku od 10. do 32. minuta utakmice.

On je mrežu rivala načeo u 10. posle centaršuta Kvadrada, potom je u 25. pogodio iz penala, da bi u 32, na asistenciju Kjeze, stigao i do trećeg pogotka na meču.

Ronaldo je tako stigao do učinka od 30 golova na 33 utakmice u svim takmičenjima ove sezone.

Kaljari je preko Simeonea u drugom poluvremenu samo ublažio poraz.

Na kraju laka pobeda Juventusa i dokaz da nikad ne treba sumnjati u Kristijana Ronalda.