TRAGIČAR: Jović promašio zicer, Ajntraht ostao bez pobede protiv favorizovanog rivala!

14.03.2021

16:56

Fudbaleri Lajpciga remizirali su 1:1 sa Ajntrahtom na svom stadionu u okviru 25. kola Bundeslige.

Luka Jović

Lajpcig je imao veći posed lopte i više prilika, ali one najveće propustili su gosti iz Frankfurta. Između ostalih i naš Luka Jović, koji je i ovaj meč počeo sa klupe za rezervne igrače.

On je u igru ušao u 72. minutu umesto Andrea Silve, da bi desetak minuta kasnije, nakon kontre i dodavanja Filipa Kostića, istrčao pred golmana Gulačija. Ipak, srpski napadač je šutirao slabijom levom nogom pored stative i tako postao tragičar svog tima.

Forsberg je doneo prednost Lajpcigu početkom drugog poluvremena. Izjednačenje i ispostaviće se konačan rezultat postavio je Kamada u 61. minutu, nakon dodavanja Silve.

Lajcpig je ostao drugi sa 54 boda, dok je Ajntraht četvrti sa 44.