ČUKARIČKI PRESKOČIO VOJVODINU: Dva gola Jovanovića za nastavak sjajne serije, Radnik razbio Novi Pazar!

03.03.2021

15:30

Fudbaleri Čukaričkog savladali na svom terenu Metalac sa 2:0, u utakmici 25. kola Super lige Srbije i popeli se na treće mesto na tabeli.

Fudbaleri Čukaričkog

Čukarički sada ima 51 bod, jedan više od četvrtoplasirane Vojvodine. Dvostruki strelac na Banovom Brdu je bio Jovanović u 7. i 57. minutu.

Voždovac je na svom terenu pobedio Bačku sa 2:1. Arsić je bio dvostruki strelac za "zmajeve", dok je za Mačvu pogodio Paradina u nadoknadi prvog poluvremena.

Beogradska ekipa ima devet pobeda i zauzima 10. mesto na tabeli sa 33 boda. Bačka je pretrpela 17. poraz i poslednja je sa 14 bodova.

Do bodova je stigao i Zlatibor koji je golovima u 23. i 42. minutu stigao do pobede nad ekipom Mladosti, dok je Rad odneo bodove iz Kruševca (0:2).

Najubedljiviji je bio Radnik koji je kod kuće slavio protiv Novog Pazara sa 4:1.