KO ĆE KOME AKO NEĆE SVOJ SVOME: Mihajlović NOKAUTIRAO Lacio!

27.02.2021

19:01

Fudbaleri Bolonje su rezultatom 2:0 pobedili Lacio u utakmici 24. kola italijanske Serije A.

Siniša Mihajlović

Bolonja je vrlo rano povela. Sinišu Mihajlovića je već u 19. minutu obradovao Ibrahima Mbaj, kada je zatresao mrežu Mihajlovićevog bivšeg kluba.

Sve to dolazi samo dva minuta nakon što je Ćiro Imobile promašio jedanaesterac, kazna je bila oštra.

Lacio nije uspeo da odgovori na pravi način, pa je Bolonja odlučila da udvostruči svoju prednost. To se i dogodilo u 64. minutu, kada je strelac bio Sansone.

Bolonja - Lacio

Ovo je bila sedma pobeda "Bolonjeza" i 28. osvojeni bod u sezoni, dok je Lacio upisao sedmi poraz i trenutno su na 6. mestu na tabeli sa 3 boda i 2 utakmice više od Napolija.