MAJSTOR ZA DERBIJE: Nikolić je nekad pobeđivao Zvezdu, a sad mu je CSKA najveća žrtva!

27.02.2021

17:55

Fudbaleri Lokomotive savladali su u velikom moskovskom derbiju CSKA sa 2:0 u okviru 20. kola Premijer lige Rusije.

Marko Nikolić

Ekipa Marka Nikolića je tako stigla do veoma važnog trijumfa koji je vraća u truku za plasman u Ligu šampiona naredne sezone.

Pitanje pobednika bilo je rešeno već posle prvih 45 minuta kada je Lokomotiva postigla svoja oba gola.

Lisakovič je u 6. minutu pogodio za 1:0. Najlepši trenutak meča dogodio se u 41. minutu kada je prelep pogodak postigao Hrikovijak.

Bivši trener Partizana je u 74. minutu utakmice isključen, nakon što je burno protestvovao kod sudije Kukujana i u istom minutu dobio dva žuta kartona.

Besneo je na odluku Kukujana minut nakon što je gledanjem VAR snimka dosudio penal za CSKA, a koji je preko prečke poslao Nikola Vlašić.

Golova više nije bilo, pa je Marko Nikolić upisao još jedan trijumf u velikim derbijima. Kao nekad u Partizanu kad je redovno pobeđivao Crvenu zvezdu, a nije upisao niti jedan poraz od večitog rivala.

Zanimljivo je da je ovo bio treći meč Marka Nikolića protiv CSKA i treća pobeda.