Novi Pazar RAZMONTIRAO Mačvu, Čuka okrenula Bačku!

27.02.2021

15:27

Fudbaleri Čukaričkog slavili su na gostovanju ekipu Bačke sa 2:1 u susretu 24. kola Superlige.

Novi Pazar - Mačva

Do ovog trijumfa došli su posle preokreta, Bačka je imala prednost od 53. minuta, ali je finiš pripao "brđanima" koji su golovima u 72. i 85. minutu stigli do tri boda.

Novi Pazar je kod kuće stigao do ubedljivog trijumfa protiv Mačve od 4:0.

Domaćin je veoma rano stekao opipljivu prednost, preko Abdulajea Sisea u osmom i Petra Gigića u 11. minutu.

Do poluvremena mrežu Šapčana zatresao je i Almir Aganspahić u 33. minutu da bi tačku na pobedu domaćina stavio Uroš Blagojević u 59. minutu.

Radnik je došao do važne pobede protiv Javora od 2:0 i to sa oba gola postignuta u drugom poluvremenu.

Spartak uspeo da golom u finišu meča dođe do tri boda na gostovanju Radničkom u Nišu.