LAGANA POBEDA REALA: Benzema i Kros SRUŠILI Valensiju!

14.02.2021

17:25

Fudbaleri Real Madrida savladali su Valensiju rezultatom 2:0 u utakmici 23. kola LaLige.

Real Madrid - Valensija

Oba pogotka su postignuta u prvom poluvremenu, kada je i rešeno pitanje pobednika. Vodeći gol za "kraljevski klub" postigao je Karim Benzema već u 12. minutu susreta.

Na konačnih 2:0 postavio je Toni Kros nekih 30 minuta kasnije, tačnije u 42. minutu susreta. Valensija nije poslala dovoljno snažan odgovor i upisala je novi poraz, dok je Real zabeležio 15. pobedu u prvenstvu.

Real Sosijedad slavio je na gostovanju Hetafeu 1:0.

Strelac jedinog gola na meču bio je Isak u 30. minutu.

Srpski reprezentativac Nemanja Maksimović počeo je meč, ali je zamenjen u 58. minutu.