OVO NIKO NIJE OČEKIVAO: Milan doživeo NEVEROVATAN ŠOK pred meč sa Zvezdom!

13.02.2021

21:36

Milan u lošem raspoloženju stiže u Beograd!

Detalj sa meča Specija - Milan

Fudbaleri Milana su doživeli neočekivan poraz u okviru 22. kola Serije A, pošto su savladani u gostima od ekipe Specije rezultatom 2:0.

Zvezdin rival u šesnaestini finala Lige Evrope i lider Serije A je doživeo neprijatno iznenađenje od ekipe koja se nalazi na 14. mestu italijanskog šampionata.

Domaćin je dao odličan recept crveno-belima kako da sruše moćni Milan.

Fudbaleri Specije su vršili presing duboko na polovini rivala što je i dalo rezultata u 56. minutu kada je Đulio Mađore golom završio brzu kontru svog tima.

Milan se od ovog šoka nije oporavio, a usledio je novi.

Posle prekršaja na ivici kaznenog prostora sa leve strane udarac je izveo  Estevez, na loptu je naleteo Simone Bastoni i sjajnim pogotkom savladao nemoćnog Donarumu u 67. minutu.

Zvezda za pet dana dočekuje "rosonere", a videćemo kako će se oporaviti od ovog bolnog poraza...

Ukoliko Inter u narednom kolu pobedi Lacio na "Đuzepe Meaci" posle dužeg vremena četa Stefana Piolija neće biti na čelu Serije a1.