(VIDEO) SRPSKA ZVER SE VRATILA: Prijović ZALUDEO Saudijsku Arabiju, postigao dva gola i BACIO navijače u TRANS!

04.02.2021

18:15

Fudbaleri Al Itihada savladali su u Džedi sa 4:1 Al Fateh u okviru 17. kola prvenstva Saudijske Arabije.

Aleksandar Prijović

Junak trijumfa domaćeg tima bio je srpski napadač Aleksandar Prijović koji je postigao dva gola.

Prvo je pogodio u 31. minutu. Abdul Hamid je uposlio Prijovića, a ovaj je prelepim udarcem iz prve sa nekih 20-ak metara savladao golmana gostiju.

Drugi gol Srbin je postigao u 51. minutu, ali za razliku od prvog u ovom pogotku nije bilo mnogo toga spektakularnog, pošto je Prijović sa samo nekoliko metara sproveo loptu u mrežu.

Navijači saudijskog giganta su golove srpskog napadača proslavili na društvenim mrežama uz komentare da se nadaju da je ovo njegov veliki povratak.

Strelci za Al Itihad bili su još Al Muvalada i rezervista Kamara, dok je jedini gol za Al Fateh delo Mičela te Vredea.

Al Itihad je ovim trijumfom skočio na četvrto mesto, a Prijović je stigao do brojke od tri postignuta gola u sezoni.