USPEŠNA GENERALKA "PARNOG VALJKA": Turbo Asano PREGAZIO Makedonce, Partizan se TROJKOM oprostio od Turske!

28.01.2021

13:46

Japanac je glavna Stanojevićeva uzdanica.

Detalj sa meča Partizan - Sileks u Beleku

Fudbaleri Partizana trijumfalno su okončali seriju kontrolnih mečeva u Turskoj, pošto su nadvisili makedonski Sileks rezultatom 3:0 (0:0).

Heroj nove pobede "parnog valjka" bio je Japanac Takuma Asano koji je bio dvostruki strelac, u 66. i 80. minutu. Bivši igrač Arsenala je iskoristio svoju brzinu u odnosu na Makedonce, a oba pogotka je postigao na sličan način, ubacivši se iza leđa poslednje linije rivala. Najpre ga je uspešno proigrao Marković, a potom i perspektivni Petković, pa su crno-beli upisali i drugo slavlje u jednom danu, jer su jutros minimalnim rezultatom nadigrali Ruh.

Konačan rezultat postavio je Milovanović, pet minuta pre kraja utakmice, kada je iskoristio grešku golmana Božinovskog koji je neuspešno pokušao da ga predribla.

Neuhvatljiv za Makedonce - Takuma Asano

Partizan je tako upisao četiri trijumfa u Turskoj, uz ubedljiv poraz od Rubina (2:5).