UZALUD RADONJIĆEV TRUD: Monako okrenuo Marsej, GOLČINA Jovetića!

23.01.2021

22:05

Monako je na svom terenu savladao ekipu Marseja rezultatom 3:1 u derbiju 21. kola francuske Lige 1.

Nemanja Radonjić

Posle prvog poluvremena nije delovalo da će epilog biti ovakav, s obzirom da je srpski reprezentativac Nemanja Radonjić u 12. minutu meča postigao vodeći gol za Marsej. On je u trku prihvatio dugu loptu koju mu je uputio Ćaleta-Car i potom poslao loptu u mrežu, za 0:1 na semaforu.

Izjednačenje je stiglo u 47. minutu kada se u kaznenom prostoru najbolje se snašao Maripan i savladao Mandandu sa 1:1.

Čuameni je najavio preokret u 75. minutu, opet posle kornera kada je preciznim udarcem glavom poslao loptu u mrežu za 2:1.

Crnogorski reprezentativac Stevan Jovetić je ušao sa klupe, a onda u samom finišu meča sjajno izveo slobodan udarac sa dvadesetak metara za konačnih 3:1.