ZIDAN KONAČNO MOŽE DA ODAHNE: Posle ŠAMARČINE u Kupu, Real bacio na kolena Alaves!

23.01.2021

21:55

Fudbaleri Real Madrida pobedili su kao gosti Alaves sa 4:1 u okviru 20. kola Lalige.

FK Real Madrid

Posle serije loših rezultata, ovo je bila važna pobeda za ekipu Zinedina Zidana koja je već u prvom poluvremenu postigla tri gola.

Led je probio Kasemiro u 15. minutu koji je bio najviši u skoku posle kornera Krosa, da bi u 41. minutu Karim Benzema udvostručio prednost svoje ekipe.

Pet minuta kasnije u strelce se upisao i Eden Azar preciznim udarcem unutar kaznenog prostora Alavesa.

Domaćin je uspeo da smanji zaostatak u 59. preko Hoselua, ali sve nade tima iz Vitorije potopio je Benzema svojim drugim golom u 70. minutu meča.