ZVEZDIN RIVAL POTUČEN DO KOLENA: Šok za Ibru i drugare u režiji Atalante - Inter ostao bez municije i prvog mesta Serije A!

23.01.2021

18:57

Fudbaleri Atalante su ubedljivo savladali Milan sa 3:0, dok je Inter remizirao bez golova sa Udinezeom u okviru 19. kola Serije A.

Hladan tuš za Ibrahimovića i Milan

Igrao se 26. minut kada je Kristijan Romero iskoristio odličan centaršut Gosensa i savladao Donarumu.

Pokušao je domaćin da izjednači, pretio preko Ibrahimovića, ali početkom drugog poluvremena usledio je novi šok kada je sudija Marijani dosudio penal za Atalantu posle prekršaja Kesija.

Neumoljiv sa bele tačke bio je Josip Iličić u 53. minutu meča.

Svaku nadu "rosonera" srušio je Duvan Zapata svojim golom u 77. minutu. U porazu je debitovao Mario Mandžukić.

Inter je propustio priliku da se izjednači sa liderom Serije A pošto je protiv Udinezea u gostima odigrao meč bez pogodaka.

Imali su "neroazuri" nekoliko šansi tokom meča, redom su pokušavali Lautaro Martinez, Barela i Hakimi, međutim Udineze je uspeo da ostane neporažen. To je dodatno iziritiralo Antonija Kontea koji je na kraju meča bio i isključen.