MOŽE LI NEKO DA ZAUSTAVI OVOG ČOVEKA? Het-trik En Nesirija za novu pobedu Sevilje!

23.01.2021

17:39

Fudbaleri Sevilje savladali su Kadiz u meču 18. kola španske LaLige 3:0, a za sve golove na meču zaslužan je jedan čovek.

Jusuf En Nesiri

Junak utakmice je marokanski reprezentativac Jusuf En Nesiri, koji je postigao het-trik.

Pogađao je u 32, 37. i 62. minutu. Četvrti gol na meču poništen mu je u 65. minutu zbog ofsajda, kada su intervenisale sudije iz VAR sobe.

Srpski reprezentativac Nemanja Gudelj meč je počeo sa klupe i u igru je ušao na startu drugog poluvremena, u 46. minutu.

Sevilja je ovom pobedom došla na treće mesto na tabeli. Kadiz je doživeo neuspeh posle četiri meča bez poraza i nalazi se na devetom mestu.