(VIDEO) SRPSKA GOL MAŠINA PONOVO RADI: Jović postigao NOVI POGODAK posle samo 9 minuta!

subota, 23. 1. 2021.| 17:19

0

Srpski fudbaleri Luka Jović i Filip Kostić su bili najzaslužniji za ubedljiv trijumf Ajntrahta protiv Arminije u Bilefeldu 1:5 u okviru 18. kola Bundeslige.

Tanjug/AP
Luka Jović i Filip Kostić

Srpski duo je funkcionisao kao u dobra stara vremena i najavio obiljnu borbu za visoki plasman na tabeli na kojoj trenutno zauzimaju šestu poziciju.

Nakon što su Silva dvaput, a u međuvremenu i naš reprezentativac Filip Kostić (čiji evrogol možete pogledati OVDE), i potom autogolom Nilson "obezbedili" nenadokadivu prednost od 1:4 za ekipu iz Frankfurta, Luka Jović je nedugo po ulasku u igru u 75. minutu doneo ogromnih 5:1 svom timu.

U Bilefeldu Jović ušao u igru u 66. minutu, a samo devet minuta kasnije upisao se u strelce.

Luka Jović je, inače, za prva 73 minuta od povratka u Ajtrantraht dao tri gola, što je više nego koliko je kod Zinedina Zidana dao u Realu za sezonu i po - dva.

Majnc je napravio veliko iznenađenje pošto je savladao Lajpcig sa 3:2, domaćin je dva puta uspevao da se vrati u meč, da bi totalni preokret doneo Leandro Bareiro u 50. minutu meča.

Volfsburg je slavio u Leverkuzenu protiv Bajera sa 1:0, a pobede od 2:1 zabeležili su domaćini Augsburg i Frajburg protiv Uniona, odnosno Štutgarta.

DA LI JE MOGUĆE?! Kada vam BORJAN BUDE OTKRIO TAJNU USPEHA, NEĆETE VEROVATI!