PARTIZAN NEMOĆAN I POSLE DVA PENALA: Rubin PETARDIRAO crno-bele!

21.01.2021

13:46

Fudbaleri Partizana su poraženi od ruskog Rubina sa 5:2 u drugom test meču na zimskim pripremama u Turskoj.

RepublikaFoto: FK Partizan
Partizan - Rubin

Rubin je poveo od 12. minutaa, a strelac je bio Makarov. Postigao je lep gol levom nogom, pošto je unutrašnjim delom stopala smestio loptu u donji levi ugao.

Već u sledećem napadu, Jevtić pogađa prečku u 14. minuti ali nono što nije uspeo tada uspeo je u 22. minutu, posle uigrane akcije ruskog tima za 2:0.

U finišu prvog poluvremena na semaforu je pisalo 3:0. Despotović je pronašao Kvaratškeliju, a ovaj školski pogodio drugi ugao gola koji čuva Stevanović.

Nekoliko minuta kasnije najbolju šansu za crno-bele u prvom delu propustio je Štulić.

Natho u 53. minutu smanjuje sa bele tačke na 1:3.

Imali su crno-beli inicijativu u ovim trenucima, ali je rezervista Kosarev postigao novi gol za svoju ekipu u 60. minutu. Sjajno je šutirao sa ivice kaznenog prostora i pogodio desnom nogom drugi ugao.

Partizan je nastavio sa napadima i nakon primljenog gola, a Lazar Pavlović je u 74. minutu oboren u šesnaestercu ruske ekipe, a penal je realizovao Sejduba Suma.

U finišu je i Rubin dobio penal, koji je u gol pretvorio Ignatjev za konačan rezultat.