SRBI SE PROPISNO IZBLAMIRALI: Napoli UNIŠTIO Fiorentinu!

17.01.2021

13:39

Fudbaleri Napolija ubedljivo su savladali Fiorenitnu na stadionu "Dijego Armando Maradona" sa 6:0 u okviru 18. kola Serije A.

Fudbaleri Napolija

Najbolji pojedinac na meču bio je kapiten domaćih Lorenco Insinje, sa dva pogotka i jednom asistencijom.

Ekipa Đenara Gatuza je čak četiri gola postigla u prvom poluvremenu i tako brzo rešila pitanje pobednika.

Doduše, treba reći da je pri rezultatu 1:0 Viola propustila nekoliko dobrih prilika preko Biragija, Vlahovića i Riberija, međutim, David Ospina je ostao nesavladan.

Svih 90 minuta za goste odigrao je još jedan reprezentativac Srbije Nikola Milenković.

Napoli je koristio praktično sve prilike koje je imao i iz sedam udaraca u okvir gola rivala, dao šest "komada".

Domaći su ovim trijumfom uspeli da skoče na treće mesto na tabeli i ponovo se vrate u trku za Skudeto.

Fiorentina je odigrala slabo, na način na koji su igrali na početku sezone i sada su 14. sa 18 bodova.